CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bursa Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı

Bursa Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı | Bursa Çatal Bıçak Kılıfı | Bursa Baskılı Çatal Kaşık Ambalajı | Bursa Çatal Kaşık Kılıfı | Bursa Çatal Bıçak Kılıfı Fiyatları | Bursa Çatal & Bıçak Kılıfı | Bursa Çatal Bıçak Kılıfı

catal bicak

Lokanta, restoran, cafe vb. mekanlarda kullanılan mekan tanıtımı ve müşteriye temiz sunum yapmak amacıyla kullanılan bursa çatal bıçak kılıflarında genellikle tek renk baskı yapılmaktadır. İsteğine göre renk seçeneği iki adete artmaktadır. Firmanızın logosu, adı, adresinin bulunduğu reklam yapabildiğiniz şık bir sunum sağlamak amacıyla baskılı çatal bıçak kılıflarını kullanabilirsiniz.

Dışarıda yemeğin hijyen açısından eksiklikleri olduğunu düşünenlerin baskılı kılıfları görüp kullandıktan sonra daha az tereddüt etmeleri sağlanmaktadır. Bursa baskılı çatal ve bıçak kılıfları toplu bir şekilde sipariş edildiğinde daha uygun fiyatlara gelmektedir.

 

 

Örnekler:

Yemek firmalarının servislerde ve paket servislerde temizlik açısından oldukça önemli bir yere sahip olan bursa çatal bıçak kılıfları şimdi firmanıza özel bursa baskılı çatal bıçak kılıfı olarak hizmetinize sunulmuştur. Bursa kağıt çatal bıçak kılıfı içerisine çatal ve bıçak konularak servis edilmektedir. Baskılı çatal kaşık ambalajı daha temiz ve düzgün bir servis yapmanıza yardımcı olacaktır. Bursa çatal bıçak kılıfı fiyatları hakkında bilgi almak için ve ambalajlı ürünlerin siparişi için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bursa çatal bıçak kılıfı, bursa çatal bıçak kılıfı fiyatları, bursa kağıt çatal bıçak kılıfı, bursa çatal kaşık kılıfı, bursa baskılı çatal bıçak kılıfı, bursa baskılı çatal kaşık ambalajı, bursa çatal kaşıt poşeti, bursa ambalaj kağıdı, bursa baskılı logolu çatal bıçak kılıfı, bursa çatal-bıçak kılıfları, bursa çatal bıçak kılıfı baskılı, bursa ambalajlı ürünler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner