CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bursa Baskılı Pide Kutusu

Bursa Baskılı Pide Kutusu | Bursa Pide Kutusu Fiyatları |Bursa Pide Kutusu  |Bursa Pide Kutusu Ölçüleri | Bursa Pide Kutusu İmalatı | Bursa Hazır Pide Kutusu | Bursa Pide Ve Lahmacun Kutusu | Bursa Pide Kutuları | Bursa Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, bursa baklava kutusu, pizza kutusu,bursa lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bursa baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Bursa baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bursa baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Bursa baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Bursa pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı bursa pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Bursa baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Bursa pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Bursa baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bursa pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel bursa pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bursa baskılı pide kutusu, bursa pide kutusu fiyatları, bursa pide kutusu imalatı, bursa pide kutusu , bursa baskılı pide kutusu fiyatları, bursa baskılı ambalajlar, bursa pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner