Bursa Chromolux Etiket

Bursa Chromolux Etiket | Bursa Chromolux Etiket Nedir | Bursa Chromolux Etiket Fiyatları | Bursa Chromolux Etiket Baskı | Bursa Kromolüks Etiket | Bursa Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Bursa Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Bursa chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Bursa chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan bursa chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan bursa kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı bursa chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Bursa chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Bursa chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve bursa kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Bursa choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Bursa choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel bursa etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bursa etiket, bursa etiket fiyatları, bursa barkod etiket fiyatları, bursa baskılı etiket fiyatları, bursa barkod, bursa rulo etiket fiyatları, bursa barkod fiyatları, bursa rulo etiket, bursa yapışkanlı etiket, bursa barkod sistemi, bursa barkod okuyucu, bursa barkod okuyucu fiyatları, bursa koli etiketi, bursa tekstil etiketi, bursa saten etiket, bursa metal etiket, bursa mat pp etiket, bursa mat pe etiket, bursa etiket baskı, bursa mat polietilen etiket, bursa lazer etiket, bursa boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner