Bursa Polietilen Opak Etiket

Bursa Polietilen Opak Etiket | Bursa Opak Pe Polietilen Etiket | Bursa Opak Polietilen Etiket | Bursa Opak Etiket | Bursa Opak Etiket Fiyatları | Bursa Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Bursa

polietilen opak etiket

Bursa Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Bursa opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Bursa opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta bursa opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir bursa etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Bursa opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Bursa polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız bursa barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Bursa polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve bursa opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bursa polietilen etiket, bursa polietilen opak etiket, bursa opak etiket fiyatları, bursa opak etiket, bursa opak polietilen (pe) etiket, bursa sembol etiket, bursa polietilen pe etiket, bursa opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner