CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bursa  Baskılı Pizza Kutusu

Bursa Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Bursa Pizza Kutuları | Bursa Pizza Kutusu Fiyatları | Bursa Pizza Kutusu | Bursa Pizza Kutusu İmalat | Bursa Pizza Kutusu Ölçüleri | Bursa Pizza Kutusu Fiyatları | Bursa Baskısız Pizza Kutusu | Bursa Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, bursa baklava kutusu, bursa lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bursa baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Bursa baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bursa baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Bursa baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Bursa baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Bursa pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Bursa pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Bursa askılı pizza kutusu fiyatları ile bursa pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Bursa baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla bursa baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bursa baskılı pizza kutusu, bursa pizza kutuları, bursa basklı kutular, bursa baskılı pizza kutusu fiyatları, bursa pizza kutusu fiyatları, bursa pizza kutusu imalatı, bursa pizza kutusu, bursa baskılı pizza kutusu satışı, bursa baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner