CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bursa Baskılı Peçete

Bursa Baskılı Peçete | Bursa Baskılı Peçete Fiyat | Bursa Baskılı Peçete İmalatçıları | Bursa Baskılı Peçete Makinası Fiyatları | Bursa Amblemli Peçeteler | Bursa Baskılı Peçete Fiyatları | Bursa Peçete Baskı | Bursa Baskılı Peçete

baskili pecete

Otel, cafe, restaurant vb. mekanlarda mutlaka bulunması gereken bursa peçeteler mekanınıza özgü tasarım basılarak üretim yapılabilmektedir. Peçetenin ön ve arka yüzü olmak üzere her iki tarafına basım yapılmaktadır. Bursa Garson katlama peçete olarak da bilinen bu peçetelerde farklı farklı ebatlar mevcut olduğu için bursa baskılı peçete fiyatları peçetenin ebatına göre değişmektedir. Bursa baskılı peçeteler % 100 saf selülozdan üretilmektedir.

Bursa flesko baskı boyaları ile yüksek kalitede baskı sonuçları alınmaktadır. Kaliteli üretim olduğu için sağlığa zararlı bir etkisi bulunmamaktadır. Peçetelere istediğiniz grafik çalışmasını ve şirket logonuzu bastırabilirsiniz. Müşterilerimizin isteğine göre kağıt seçimi de bulunmaktadır. Bu peçeteler servislerinizin yanında şık bir görünüm yaratırken aynı zamanda müşterilerinizin aklında kaliteli mekan anlayışına sahip olursunuz. Mekanınıza özel bursa askılı peçete siparişi için bizimle iletişime geçin.

Örnekler:

Siparişlerin yanında bulunması gereken bursa peçeteler firmanıza özel baskılı peçeteler sipariş edebilirsiniz. Bursa baskılı peçeteler servislerin yanında şıklığı sağlarken aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı oluşturur. Bursa baskılı peçete imalatçıları basılacak tasarımı istediğiniz adette basarak paketlemesini yaparlar. Bursa amblemli peçeteler kalite izleminin yanında bir nevi reklam yapmanızı da sağlamış olurlar. Bursa baskılı peçete fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak bursa baskılı peçete hakkında detaylı bilgi için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bursa baskılı peçete, bursa baskılı peçete fiyat, bursa baskılı peçete imalatçıları, bursa baskılı peçete yapan firmalar, bursa baskılı peçete fiyatları, bursa baskılı peçeteler, bursa flesko baskı, bursa garson katlama peçete, bursa baskılı peçete siparişi, bursa logolu peçete, bursa amblemli peçeteler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner