Bursa Güvenlik Etiketi

Bursa Güvenlik Etiketi | Bursa Garanti Etiketi | Bursa Güvenlik Etiketleri | Bursa Etiket | Bursa Alarm Etiketi | Bursa Güvenlik Etiketi Fiyat | Bursa Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Bursa garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan bursa güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya bursa kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan bursa güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi bursa olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket bursa kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Bursa güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel bursa güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bursa garanti etiketi, bursa güvenlik etiketi, bursa etiket, bursa kırılgan etiket fiyatları, bursa termal etiket, eko etiket bursa , bursa güvenlik etiket fiyatları, bursa emniyet etiketi, bursa garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi bursa.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner