Bursa Silvermat Etiket

Bursa Silvermat Etiket | Bursa Silvermat Etiket Fiyatları | Bursa Silvermat Etiket Özellikleri | Bursa Silvermat Etiket Yazıcı | Bursa Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Bursa Silver Mat Etiket | Bursa Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Bursa silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir bursa etiket türüdür. Genellikle kitap ve bursa barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Bursa silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun bursa etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan bursa silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Bursa silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Bursa silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Bursa silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Bursa silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Bursa silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Bursa etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Bursa silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bursa silvermat etiket, bursa termal etiket, bursa silver mat etiketler, bursa mat etiketler, bursa silver mat etiket fiyatları, bursa etiket fiyatları, bursa şeffaf etiket fiyatları, bursa silver mat barkod etiketi, bursa barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner