Bursa Mat Polipropilen Etiket

Bursa Mat Polipropilen Etiket | Bursa Pp Etiket | Bursa Mat Etiket | Bursa Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Bursa Polipropilen Ürünler | Bursa Sembol Barkod Etiket | Bursa Mat Pp Etiket | Bursa Barkod Sistemleri | Bursa Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Bursa mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Bursa polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Bursa pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Bursa mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Bursa at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Bursa mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Bursa mat pp etiket bursa opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bursa mat etiket, bursa opak pp, bursa mat ppbursa boş etiket, bursa termal etiket fiyatları, bursa şeffaf pp, bursa mat polipropilen, bursa etiket, etiket bursa, ribon bursa, karekod okuyucu bursa, polipropilen, bursa polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner