Bursa Eko Termal Etiket

Bursa Eko Termal Etiket | Bursa Eko Termal Etiket Fiyatları | Bursa Eko Termal Kağıt | Bursa Termal Etiketler | Bursa Eco Termal Etiket Nedir | Bursa Top Termal Etiket | Bursa Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Bursa eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Bursa eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için bursa etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu bursa etiket en bursa ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Bursa eko termal etiket fiyatları ve bursa eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan bursa eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Bursa eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Bursa termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Bursa ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Bursa etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bursa termal etiket, bursa etiket bursa, bursa boş etiketbursa eco etiket, bursa etiket fiyatları, bursa eko termal etiket, bursa etiket, bursa eco termal etiket fiyatları, bursa sıra numarası etiketi, bursa ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner