Bursa Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Bursa | Bursa Mini Diş Seti | Bursa Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Bursa | Traş Seti | Bursa Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Bursa

kutulu buklet tras seti

Bursa otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri bursa ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  bursa otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Bursa otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Bursa otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti bursa  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları bursa ve bursa  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bursa traş seti, traş seti fiyatları bursa , bursa buklet traş seti, otel traş setleri bursa , kutulu traş setleri, bursa otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri bursa , kutulu buklet traş seti bursa .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner