Bursa Lamine Termal Etiket

Bursa Lamine Termal Etiket | Bursa Lamine Termal Etiket Fiyatları | Bursa Lamine Termal Etiket Nedir | Bursa Lamine Termal Barkod Etiketi | Bursa Termal Etiketler | Bursa Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Bursa lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Bursa lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Bursa lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Bursa lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen bursa etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda bursa termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer bursa etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan bursa lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Bursa termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Bursa lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Bursa etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Bursa lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Bursa lamine termal etiket nedir? Lamine bursa termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel bursa lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bursa lamine etiket, bursa termal etiket, bursa top etiket, bursa ribonsuz baskı, bursa baskılı etiket, bursa renkli termal etiket, bursa lamine termal barkod etiketi, bursa kuşe etiket, bursa termal etiket boyutları, bursa boş etiket, bursa termal etiket fiyatları, bursa lamine etiketler, bursa eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner